Webdesign, www stránky

Tvorba www stránek Zlín - statické webové stránky, publikační systémy, e-shopyTvorba www stránek

Podle zadání zákazníka vytvoříme grafické návrhy, kompletní internetové prezentace či internetové aplikace (publikační systémy, eShopy). Při zpracování využíváme standardních technologií XHTML, ASP/ASP.NET, PHP, CSS, JavaScript, jQuery.

  1. nachystáme funkční grafický návrh úvodní stránky webu
  2. po schválení návrhu začneme pracovat na webových stránkách, které může zákazník průběžně sledovat na alternativní www adrese
  3. u publikačního systému a e-Shopu si zákazník na alternativní (neveřejné) adrese může vyzkoušet práci v administrační rozhraní, vložit produkty pro prodej, vyzkoušet nákup zboží.
  4. jakmile bude web připraven a schválen zákazníkem, spustíme jej v ostrého provozu

Naše služby zahrnují:

  • základní SEO optimalizaci
  • uživatelsky přístupné webové stránky
  • školení do administračního rozhraní publikačního systému či e-shopu
  • v administračním rozhraní (u publikačních systémů a e-shopů) vysvětlíme základy SEO optimalitace
  • nastavení Google Analytics, Search Console a Maps ZDARMA

Naše služby však nezahrnují pouze tvorbu nových prezentací a jejich následnou aktualizaci, ale nabízíme též aktualizace či modernizace stávajících internetových prezentací.

Publikační systémy

Pro ty, kteří si chtějí stránky aktualizovat sami nabízíme vlastní publikační systém, který je velmi jednoduchý a intuitivní. Naše zkušenosti a dlouholetá praxe v oboru programování zaručuje kvalitu a uživatelsky přívětivé aplikace.

e-Shopy ZlínE-shopy

Vytvoříme Vám e-shop na míru a nabídneme to nejlepší řešení. Chcete jednodušší pro rozjezd vašeho podnikání, nebo již máte zkušenosti a potřebujete velký e-shop?

ZDARMA vás zaškolíme do administračního rozhraní a pomůžeme s jeho správou po celou dobu provozu!

Multi e-shopy

Běží vám více e-shopů na různých systémech, platíte několik webhostingů, spravujete každý e-shop přes jinou administraci a chcete je sjednotit? Nabízíme variantu multi e-shop. Jedna administrace, jeden webhosting, neomezený počet e-shopů! Každý z e-shopů bude mít samostatnou doménu a může mít vlastní design (grafiku).

POZOR! Máme vlastní zkušenosti s provozem e-shopu!

Již od roku 2014 provozujeme e-shop a známe tak problematiku i z druhé (té vaší) strany. Podívejte se na www.rucnipranicka.cz.

kontakt

HanaSOLO
Kvítková 4703
760 01 Zlín